Borelioza to choroba bakteryjna wywołana przez kleszcze (nosiciele bakterii Borella Burgdorferi). Borelioza najczęściej objawia się w postaci rumienia na skórze . Objawy boreliozy są bardzo trudne do rozpoznania , mogą pojawiać się w każdym narządzie. Większość osób dotkniętych tą chorobą nie wiedzą o tym, ponieważ mylona jest z innymi symptomami infekcyjnymi takimi jak: depresja, zespół chronicznego zmęczenia, zaburzeniami psychicznymi, neuropatiami, stwardzeniem rozsianym, reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Borelioza może dotyczyć każdego z nas, jak się okazuje większość osób dotkniętych chorobą nie są nawet świadomi o jej istnieniu. Objawy, które mogą sugerować zakażenie chorobą boreliozy: uczucie zmęczenia, zaburzenia snu bóle głowy, bóle stawów zwłaszcza (kolan, bark i szyi), zaburzenia kardiologiczne (arytmie, skurcze) porażenie nerwu twarzowego, nadmierność pocenia się w nocy, zaburzenia narządu słuchu i wzroku, bóle splotu barkowego, lędźwiowego i krzyżowego, problemy z koncentracją oraz pamięcią.

Zdiagnozowanie i leczenie choroby boreliozy jest bardzo trudne , dlatego oprócz leczenia metodą konwencjonalną zaleca się korzystanie z leczenia metodą niekonwencjonalną jaką jest biorezonans.

Biorezonans Bicom wykrywa krętki Boreliozy już w pierwszej dobie po ugryzieniu, czego nie są w stanie zdiagnozować Testy Laboratoryjne. Umów się już dziś na wizytę w Naszym Gabinecie w Lublinie,  przy ul. Lotnicza 5 i  wykonaj bezbolesne Testy w kierunku Boreliozy oraz Koinfekcji.

Menu