Dzisiejszym Pacjentom szczególnie zależy na szybkiej i skutecznej terapii BRT. Każdy z Nas chciałby poczuć zmianę już podczas pierwszego zabiegu odczulania. Jest to wyjątkowo ważne dla osób, które boleśnie cierpią z powodu choroby jaką jest np. alergia. Pacjent, który poczuje ulgę już przy pierwszym zabiegu, szybko zdobywa zaufanie do terapii i terapeuty. W związku z tym zadano sobie pytanie: “Jak jeszcze szybciej i intensywniej przeniknąć organizm ludzki informacjami terapeutycznymi i przez to skuteczniej leczyć alergię?” Odpowiedzią na to pytanie jest nowy aparat Biorezonans BICOM

BICOM 2000

Działanie Urządzenia Biorezonans Bicom.

Główną zasadą działania aparatu jest transformacja drgań BICOM-u na wzór częstotliwości magnetycznej. Specjalny układ elektroniczny w aparacie transformuje za pomocą maty modulacyjnej drgania terapeutyczne w magnetyczny wzór częstotliwości. Przy tym informacje terapeutyczne mają taką samą jakość, tak samo precyzyjny wzór, częstotliwości terapeutycznej, jak dane aparatu BICOM na początku. Jaka jest wobec tego różnica? Jest to inna forma zjawiska, oparta na tym samym wzorze częstotliwości terapeutycznej. Tak uzyskane pole magnetyczne przenika organizm całkowicie i w pełni. Dociera do każdej, najgłębiej położonej komórki, przenika kręgosłup, kości, stawy i chrząstki.

Oczywiście możliwe jest także przesyłanie przez matę modulacyjną wzorów częstotliwości poszczególnych substancji, takich jak na przykład: alergeny, toksyny, bakterie. Czas terapii BRT i siła pola magnetycznego regulowane są automatycznie, poprzez wybranie odpowiedniego programu, a poszczególne parametry wyświetlane są na ekranie. Nie są więc potrzebne żadne dodatkowe ustawienia.

Wzór częstotliwości magnetycznej aparatu BICOM uzupełniany jest przez mikro impulsy pola magnetycznego, które wpływają na lepsze krążenie krwi, polepszenie zaopatrzenia w tlen tkanek i komórek, ustąpienie blokad, pobudzenie przemiany błonnika i rozkład resztek pokarmowych w procesie przemiany materii. Dzięki temu następuje przyspieszenie procesów leczenia i aktywacja systemu immunologicznego. Owe mikro impulsy przenikają organizm całkowicie, aż do środka kości i stawów. Pobudzają także aktywność komórek i we właściwy sposób doprowadzają do nich energię.

W aparacie BICOM zastosowano dynamiczne pakiety impulsów DMI z efektem odbudowującym lub tłumiącym, które scharakteryzowano już wcześniej. Zastosowanie ich jednocześnie ze wzorami częstotliwości właściwymi dla organizmu i/lub substancji (BMF) prowadzi do nadzwyczajnego działania terapeutycznego i zadziwiających zmian, często już krótko po odbytej terapii BRT.

W dynamicznych pakietach multi-impulsowych zawarte są także reprezentatywne wzory częstotliwości skorupy ziemskiej. Doświadczenia wykazują, że wpływają one korzystnie na terapię. Pojęcia “odbudowa” i “tłumienie” są nazwami orientacyjnymi, oznaczają pierwotny kierunek działania. Na przykład przy przewlekłych bólach odbudowujący pakiet DMI może dać lepsze efekty terapeutyczne niż pakiet tłumiący.

Podsumowując: BICOM rozpoczyna nową erę w terapii biorezonansowej. Do ogromnych możliwości leczenia przy pomocy aparatu BICOM udało się przetransformować (poprzez dodatkowe, elektroniczne urządzenia i za pomocą maty modulacyjnej BICOM-u) wzór częstotliwości właściwej dla substancji i organizmu w informacje magnetyczne. W ten sposób informacje terapeutyczne przenikają organizm aż do wnętrza kości, komórki i każdego nerwu. Ponadto, poprzez matę modulacyjną, mogą zostać tu zastosowane odbudowujące, dynamiczne lub tłumiące, dynamiczne pakiety multi-impulsowe. Wspomniane informacje terapeutyczne są prawie zawsze stosowane jednocześnie, co podwyższa efektywność terapii i skraca czas jej trwania. Tak, więc aparat BICOM stanowi doskonałe i niezwykle skuteczne rozwiązanie dla ostrych i przewlekłych schorzeń.

Jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Menu