Terapia odchudzająca Biorezonansem i poprawiająca przemianę materii jest jedną z najskuteczniejszych obecnie metod w zwalczaniu nadwagi jest metoda. Nadwaga jest jednym z czynników, który doprowadza do niezliczonej ilości chorób. Przyczyny nadwagi to najczęściej spożywanie nadmiernej ilości pokarmów oraz niewłaściwie funkcjonujący organizm powodujący odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Metoda biorezonansowa ma na celu poprawienie przemiany materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczów w organizmie oraz zmniejszenie apetytu również na słodycze. Leczenie składa się z 10-ciu zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu jest zdrowe i bezpieczne oraz zapewnia trwały ubytek masy ciała. Stosowanie tej terapii nie powoduje tzw. efektu “Yo-Yo” – co oznacza, że w krótkim czasie po zabiegach nie wraca się do poprzedniej wagi ciała plus kilka dodatkowych kilogramów a procesy jakie zachodzą w organizmie podczas metody odchudzającej powodują oczyszczenie organizmu z toksyn dlatego też zaleca się aby po terapii wypić 1,5 l wody mineralnej niegazowanej w celu wypłukania ich z organizmu.

Zapamiętaj:
Nie sięgaj po jedzenie gdy nie czujesz głodu. Pilnuj stałych godzin posiłków. Nie zajadaj smutków i stresów. Staraj się nie jeść  podczas oglądania telewizji lub czytania książek. Unikaj jedzenia na stojąco lub chodząc. Nie zjadaj resztek po domownikach. Jeżeli masz problem z nadwagą i pragniesz schudnąć zapraszamy do naszego Gabinetu. Lotnicza 5, 1 piętro nad Biedronką Gabinet nr 6 w Lublinie

Menu